عیب یابی و تعمیرات مودم های هوآوی

اینترنت تمام دنیای امروز را تسخیر کرده است و به حدی پیش  رفته که بسیاری از امرو  زندگی بشر را نیز در دست گرفته است و البته باعث شده زندگی آسان تر  سریعتر و با دقت بالایی پیش رود و نتیجه سرعت و دقت در انجام کارها می باشد.در اینترنت به مدد وجود بانک های اطلاعاتی که به یکدیگر متصل هستند تمامی اطلاعات آنلاین و در دسترس می باشند که مثال شما با وارد کردن کد ملی تمامی اطلاعاتتان در دسترس قرار میگیرد.

شبکه جهانی اینترنت در کلیت بر دو بستر سوار است که در ابتدا سخت افزار و نرم افزار است.  سخت افزارهای فیزیک و زیر ساخت شبکه را تشکیل میدهند و نرم افزارها عمل گرهایی هستند که باعث میشود از این زیر ساخت ها به خوبی استفاده و تمام نقاط مختلف را به یکدیگر متصل کرد و در  بخش نرم افزاری نیز پروتکل هایی طراحی میشوند  تا سهولت کار به همراه امنیت برای اطلاعات را برای  ما فراهم کند.از آن جایی که همه افراد امروز باید به اینترنت وصل باشند نیاز به وجود ابزارهایی برای اتصال دائم به این شبکه عظیم می باشدکه بتوانیم در خانه ها –  خوابگاه هاو محل کار خود از ان ها استفاده کرده و با صرف هزینه های کم به اینترنت  متصل بوده باشیم.

ازابزارهای معروف در این زمینه میتوان به مودم ها اشاره کرد که در اندازه و مدل های مختلفی بنا برنیاز کاربران طراحی گردیده و مورد استفاده قرار می گیرد. کمپانی های بزرگی اقدام به تولید مدل های مختلف مودم میکنند که یکی از معروف ترین این  کمپانی ه ا هوآوی می باشد. هوآوی را همه به عنوان تولید کننده مودم های حرفه ای  جیبی میشناشند که مودم های تولیدی  این شرکت  از کیفیت و فناوری بسیار بالایی بهره می برد و باعث اسودگی شما  در زمان اتصال به اینترنت خواهد شد و شما چندان احساس قطع شدن و ضعف آنتن در اتصال به شبکه را نخواهی داشت ( البته اگر خود شبکه مشکلی نداشته باشد  ).

ولی ابزارهایی که انلاین  هستند در برخی موارد دچار مشکلاتی میشوند که گاه نرم افزاری بوده و راحت  قابل برطرف هستند ولی گاه مشکل سخت افزای میشود و نتیجه این که دستگاه از کار میافتد. البته این مورد در مورد مودم های هوآوی زیاد نیست و  آن هم به  دلیل کیفیت بالا مودم های  این کمپانی است.ولی با این حال مراجعات بسیاری مبنی بر خرابی مودم ها وجود دارد که البته بسیاریا ز مراجعین برای تعمیرات مودم های جیبی و خانگی خود برند  هوآوی نیست و برندهای دیگرهم هستند.

اگر بخواهیم از خرابی و مشکلات مودم ها بگوییم شایع ترین این مشکلات را باید بازگو کنیم که با عناوین زیر است :

 ۱ – خاموشی مودم

در این مورد خرابی مودم خاموش شده و روشن نمی شود. این خرابی خصوصا در مودم های جیبی تا ۹۵ درصد به دلیل خرابی باطری می باشد و سخت افزار مودم در این خرابی مقصر نیست و با تعویض باطری  مجدد مشکل برطرف شده و مودم روشن می شود. ولی در ۵ درصد موارد مشکل از برد خودم مودم است که معمولا قابل تعمیر میباشد و نیاری به تعویض نیست. به دلیل کیفیت بالای سخت افزار مودم های هوآوی کمترین خرابی مربوط به این مودم ها  در بخش سخت افزار می باشد و معمولا اگر مودم هوآوی خاموش شده اشد باید باطری  ان تعویض شده و بررسی مدار شارژ مودم نیز خالی از لطف نیست.

۲ – آنتن دهی مودم مختل شده و به اینترنت متصل نمی شود

این مورد خرابی هم بیشتر مربوط به مدرا سیگنال بوده که قابل برطرف سازی بوده و تکنسین های مرکز تعمیرات هوآوی به راحتی مشکل انتن دهی مودم شما را برطرف میکنند. در صورت  نیاز به  تعویض قطعه جهت حفظ کیفیت عملکردی از قطعات اورجینال استفاده می شود. حتی اگر هم هدف این باشد که باطری تعویض شود نیز از باطری اورجینال باید استفاده شود تا عمر برق رسانی دستگاه مانند گذشته بوده باشد.

۳ – عدم شناسایی سیم کار

در بسیاری از خرابی ها مودم سیم کار را نمی شناسد و نتیجه این که نمی تواند به نت متصل گردد. از عمده ترین دلیل شناخته نشدن سیم کارت توسط مودم خرابی پایه های سوکن سیم کارت می باشد. البته دلایل بسیار دیگری وجود دارد که باید در عیب یابی مشخص گردد.

شما میتوانید جهت تعمیرات مودم خود با مرکز تعمیرات هوآوی تماس بگیرید………..    ۰۲۱۶۶۹۰۱۸۲۳

آدرس :

لازم به ذکر است که کلیه تعمیرات در این مرکز برای همکاران گرامی با قیمت همکاری انجام خواهد پذیرفت و همچنین عزیزان از شهرستانها میتوانند کالای تعمیری خود را با

پست سفارشی و یا تیپاکس جهت تعمیرات به این مرکز ارسال نمایند تا در اسرع وقت بتوانیم خدمتگزار مناسبی برای ایشان باشیم.
آدرس:

تهران –میدان انقلاب-جمالزاده شمالی-تقاطع نصرت-ساختمان ۹۸-واحد۳

تلفن تماس:۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹—–۰۲۱۶۶۹۰۱۸۲۳

 

تعمیرات روتر و مودم هوآوی
دسته بندی شده در: