عیب یابی و تعمیرات تبلت هوآوی

تبلت ها دستگاه های محبوبی هستند که امروزه مورد استفاده ی بسیاری از افراد قرار گرفته اند و به مدد سیستم عامل های بسیار کاملی که برای دستگاه های همراه مانند تبلت و تلفن های همراه وجود دارد می توانیم از برنامه های مختلفی استفاده نماییم. ولی همیشه یک نگرانی در رابطه با دستگاه های الکترونیکی وجود دارد و آن هم احتمال بروز مشکلات فنی می باشد که همه نوع دستگاه الکترونیکی را تهدید میکند و میدانید که جدای از این که برند یک دستگاه و یا همان تبلت چه باشد میتواند دچار اختلالات  فنی شود که گاه به دلیل عدم استفاده صحیح کاربران و در برخی موارد به دلیل ایراغد داخلی تبلت پیش میآید که باید در زمان بروز مشکلات عیب یابی و تعمیر شود زیرا نمی توان به خاطر هر مشکلی تبلت را کنار گذاشته و تبلت جدیدی تهیه کرد زیرا استفاده و صرفه اقتصادی ندارد.

در ادامه میخواهیم در باره ی مشکلات و خرابی تبلت ها صحبت کرده و مختصری از دلایل و علل خرابی حرف بزنیم با مرکز تعمیرات هوآوی همراه باشید ….

۱ – خالی شدن زود هنگام شارژ

این مشکل از دسته خرابی هایی است که در موبایل و تبلت بسیار شایع بوده و حتی ۲۰ درصد از مراجعات برای تعمیرات تبلت مشکل شارژ است. دلیل خالی شدن زود هنگام شارژ به دو دلیل اصلی اتفاق میافتد که یکی خرابی باطری است و دیگری جریان کشی غیر معمول در دستگاه که باعث خالی شدن زود هنگام باطری میشود. برای این که دقیقا مشخص شود مشکل از کدام بخش است باید تبلت توسط تکنسین عیب یابی شده و مشکل آن برطرف گردد و سپردن تبلت به دست افراد غیر حرفه ای باعث خرابی کلی و خاموشی دستگاه خواهد شد. وقتی که تبلت مشکل شارژ پیدا میکند اکثر افراد باطری جدید تهیه میکنند که بعد از تعویض و استفاده از باطری نو ممشاهده میکنند که مشکل ل نشده زیرا مشکل از جای دیگری است هرچند میتواند از باطری هم بوده باشد و وقتی باطری را تعویض کردید و مشکل حل شد خب دیگر نگران ایراد بعدی نباشید چون باطری خراب بوده است ولی همان طور که گفته شد همیشه به دلیل خرابی باطری نیست و برای  همین پیشنهاد این است که در صورت مشاهده چنین مشکلی قبل از خرید باطری حتما  تبلت خود به به یکی از تعمیرگاه های  مجاز برده و مشکل را با تکنسین های  آن مطرح کنید که اگر مشکل از باطری نباشدش نیاز به هزینه الکی نیست و باید  اصل مشکل دستگاه حل گردد.

 ۲ – خاموش شدن دستگاه به صورت ناگهانی و عدم روشن شدن

این مشکل یعنی خاموش شدن تبلت نیز از دسته مشکلاتی است که مراجعات بسیاری دارد که به گونه های مختلفی تبلت  خاموش شده و دیگر روشن نمی شود. مثال برخی از مشتریان میگویند که تبلت را به شارژ متصل کرده تا شارژ شود و بعد از مدتی که قصد جدا کردن تبلت از شارژ را  داشتند می بینند که دستگاه به هیچ عنوان روشن نمی شود در حالی که در زمان زدن به شارژ روشن و کار میکرده.

مورد دوم در حین  استفاده به صورت ناگهانی تبلت خاموش می شود و دیگر روشن نمی شود و در مواردی  هم بعد از خاموشی ناگهانی تبلت، دستگاه روشن می شود ولی بالا نمی آید و به اصطلاح روی آرم گیر میکند

خب در مورد مشکل خاموشی هر دستگاه الکترونیکی نه فقط تبلت وقتی مشکل خاموشی دستگاه باشد به دلیل نامعلوم بودن علل قبل ا ز عیب یابی نمی توان نظر قطعی داد  و برای  همین حتما و حتما باید در ابتدا توسط تکنسین و تعمیرکاران عیب یابی شود تا دلیل اشکال مشخص گردد. خرابی و سوختن مدار شارژ – خرابی مین برد – خرابی باطری و همچنین خرابی هارد ( حافظه ی فلش ) تبلت ها از عمده دلایل خاموشی تبلت است.

۳ – کند شدن تبلت بعد از مدتی کار کردن

از دیگر مشکلاتی که از رایج ترین مشکلات است نسبت به مشکلاتی که در بالا اشاره شد کند شدن تبلت در حین کار بوده به حدی که باعث هنگ کردن  دستگاه می شود  و کاربر را آزار  میدهد. این مشکل میتواند دلایل زیادی داشته  باشد ولی عمده علل کند شدن تبلت نرم افزاری است  و در مورد سخت افزار فقط به بخش حافظه ی فلش مربوط می باشد که اگر حافظه ی فلش دچار خرابی شده باشد باعث میشود که سیستم عامل که روی این قطعه نصب شده به درستی عمل نکند و نتیجه این که کندی را به  دنبال دارد. البته تشخیص همه موارد خرابی و مشکلات تبلت ها با تکنسین های مربوطه می باشد و افراد عادی و غیر متخصص نخواهند توانست مشکل را به درستی تشخیص دهند.

مرکز تعمیرات  هوآوی یکی از مراکز تعمیراتی در زمینه عیب یابی و تعمیرات تبلت است که در کمترین زمان و با کیفیتی عالی تعمیرات تبلت شما را انجام میدهد و باعد از تست و اطمینان از صحت عملکرد تبلت ، دستگاه را  به مشتری تحویل میدهد.

تلفن تماس : ۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹

آدرس مراجعه :

لازم به ذکر است که کلیه تعمیرات در این مرکز برای همکاران گرامی با قیمت همکاری انجام خواهد پذیرفت و همچنین عزیزان از شهرستانها میتوانند کالای تعمیری خود را با

پست سفارشی و یا تیپاکس جهت تعمیرات به این مرکز ارسال نمایند تا در اسرع وقت بتوانیم خدمتگزار مناسبی برای ایشان باشیم.
آدرس:تهران –میدان انقلاب-جمالزاده شمالی-تقاطع نصرت-ساختمان۹۸-واحد۳
تلفن تماس:۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹—–۰۲۱۶۶۹۰۱۸۲۳

 

 

تعمیرات تبلت هوآوی
دسته بندی شده در:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 8 =