عیب یابی و تعمیرات لپ تاپ هوآوی ( شما نیز تعمیرکار حرفه ای لپ تاپ شوید )

در بسیاری از کارها کامپیوترها همراه ما هستند و به راحتی میتوانیم با استفاده از کامپیوتر ها خیلی از کارهای دشوار در زمینه های مختلف از جمله طراحی و محاسبات و پروژه های عمرانی و … را انجام دهیم. البته کاربرد  کامپیوتر ها در همه جای زندگی بشر بوده و بسیار گسترده است ولی ما در اینجا فقط در حیطه ی مصارف خانگی و شخصی و یا  کاری صحبت میکنیم. بعد از این که کامپیوترها اختراع شدند به سرعت پیشرفت کرده و امروزه شاهد کامپیوترهای قدرتمند تر ولی با ابعاد کوچکتر هستیم که لپ تاپ یکی از این موارد است.

اگر شما هم سرو کارتان با کامپیوتر است میدانید که استفاده از لپ تاپ ها امرری  مرسوم و ضروری برای همه افراد و دانشجو ها و اساتید می باشد و وقتی لپ تاپ دچار خرابی میشود واقعا ضررهای زیادی به سیستم کاریمان وارد شده و بسیاری از کارهای مان عقب میافتد و در این زمان همه ما میخواهیم که در سریع ترین زمان ممکن لپ تاپمان  تعمیر شده تا بتوانیم از آن استفاده کنیم.

خرابی هایی که برای لپ تاپ ها پیش می آید بسیار متفاوت با هم هستند  و حتی در یک برند خرابی مدل های مختلف نیز متفاوت است. به عنوان مثال ممکن است در یکی از مدل ها بیشترین خرابی مربوط به صفحه نمایش باشد در حالی که در مدلی دیگر عمدهه مشکلات لپ تاپ داغ شدن بیش از حد دستگاه است. برخی از یارادات در لپ تاپ ها در همان ابتدای خرید و شروع استفاده خود نمایی میکنند که نام این گونه خرابی ها را مشکلات شرکتی گذاشته اند که باید گارانتی و شرکت تولید کننده پاسخگو باشد ولی برخی از خرابی ها در ابتدا وجود ندارند ولی در مدت زمانی که در حال استفاده است مثلا ۱ سال از گذشت زمانی که در حال استفاده است ممکن است ایرادات مختلفی برای لپ تاپ پیش بیاید که میتوان از عمده ترین خرابی ها به موارد زیر اشاره کرد :

  • خاموش شدن خود به خودی دستگاه و عدم روشن شدن مجدد
  • خرابی اسپیکرها و عدم خروجی صدا
  • خرابی کیبورد و از کار افتادن برخی از کلید ها
  • کدشدن تصویر و سا خرابی پنل ( صفحه نمایش )
  • کند شدن دستگاه حتی بعد  از تعویض یستم عامل
  • تاریک شدن صفحه نمایش
  • نصب نشدن سیستم عامل و شنیده شدن صداهای مختلف از داخل لپ تاپ
  • خرابی پد موس
  • و…..

در جامعه ی امروز که همه افراد از لپ تاپ ها استفاده میکنند نیاز به تعمیرگاه ها و مراکز پشتیبانی فنی بسیار احساس میشود و اگر کسی تعمیرات لپ تاپ را به خوبی میداند میتواند به راحتی در بازار کار موقعیت بسیار خوبی را داشته باشد و درآمدهای خوبی را کسب کند. ولی کامپیوتر یک دستگاه پیچیده است و عیب یابی آن بدون دانش الکترونیک و شناخت کامل معماری آن ممکن نیست و اگر یک لپ تاپ توسط فردی غیر حرفه ای باز و دستکاری شود قطعا خراب تر خواهد شد.

ولی این به این معنا نیست که فقط افراد خاصی می توانند لپ تاپ تعمیر کنند زیرا شما هم خواهی توانست به تسلط کامل یک لپ تاپ را عیب یابی و تعمیر نمایید ،  اگر به جملات بالا دقت کرده باشید گفته شده فقط افرادی نباید دست به لپ تاپ بزنند که تخصص ندارند این یعنی هرکسی که دوره های اموزشی را گذرانده باشد و تخصص و مهارت لازمه را به  دست آورده باشد میتواند به راحتی و بدون نگرانی شروع به تعمیرات لپ تاپ کند.

با توجه به نیاز جامعه امروز و همچنین نیاز به یادگیری یک حرفه ی برای کسب در آمد های خوب  مرکز تعمیرات هوآوی دوره ی آموزش تعمیرات تخصصی لپ تاپ را برگزار نموده است . علاقه مندان به تعمیرات لپ تاپ  میتوانند در کلاس های آموزش تعمیرات لپ تاپ به دانش و مهارت بالایی در امر تعمیرات لپ تاپ دست یابند. لازم به ذکر است که این دوره به صورت کاملا عملی و ویژه ی بازار کار برگزار میگردد تا کارآموزان بتوانند با شرکت در این دوره و بعد از اتمام دوره به راحتی وارد بازار کار شده و مشغول به کار و کسب در آمد کنند.

اطلاعات بیشتر در باره ی این دوره : ۰۲۱۶۶۹۰۱۸۲۳

آدرس مراجعه :

لازم به ذکر است که کلیه تعمیرات در این مرکز برای همکاران گرامی با قیمت همکاری انجام خواهد پذیرفت و همچنین عزیزان از شهرستانها میتوانند کالای تعمیری خود را با

پست سفارشی و یا تیپاکس جهت تعمیرات به این مرکز ارسال نمایند تا در اسرع وقت بتوانیم خدمتگزار مناسبی برای ایشان باشیم.
آدرس:تهران –میدان انقلاب-جمالزاده شمالی-خ فرصت شیرازی-نرسیده به والعصر – کوچه صالحی-نبش درفش -پلاک۱
تلفن تماس:۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹—–۰۲۱۶۶۹۰۱۸۲۳

 

آموزش تعمیرات لپ تاپ هوآوی