شما نیز به یک تعمیرکار حرفه ای روتر و مودم تبدیل شوید !

همه ما امروزه از تجهیزات الکترونیکی مختلفی استفاده میکنیم که زندگی را برای ما بهبود داده و باعث شده که به همه چیز دسترسی داشته باشیم. در این میام  اینترنت نقشی اساسی را برای ما بازی میکند و برای همین منظور خیلی از ما و تقریبا میتوان گفت همه از اینترنت استفاده  میکنیم و هرکسی بریا هدفی. به عنوان مثال خیلی ها میخواهند که مطالب جدیدتری را در رابطه با مسائل درسی  خود پیدا کنند – برخی ه ا به دنبال جدیدترین نرم افزارها بوده و خیلی ها هم میخواهتد از جدیدترین فیلم ها باخبر شوند و خیلی ها هم دنبال مطالب علمی جدید هستند.

مهم نیست که به دنبال چه مطالبی هستید مهم این است  که شما از چه نوع به اینترنت متصل می شوید ؟ خب این سوال را از هرکسی بپرسید با قطعیت خواهید  گفت که مودم. بله درست است همه ما با استفاده از مدل های مختلفی از مودم ها که تنوسط شرکت ها ارائه می شود به اینترنت  دسترسی داریم و بابت این اتصال  و دریافت خدمات اینترنتی به  این شرکتها ماهانه و یا سالانه مبلغی را پرداخت می کنیم. به دلیل گستردگی استفاده از مودم و در کل اینترنت دیگر نمی ت وان بدون اینترنت زندگی را پیش برد زیرا به معنای واقعیا ز علم روز عقب می مانیم و برای همین باید از تجهیزات اینترنتی خود به خوبی نگه داری کنیم.

خب  همان طور که گفته شد همه برای اتصال به اینترنت از مودم های مختلفی که توسط شرکت های مخابراتی و ارتباطی ارائه می شود استفاده میکنیم ، ولی باید بدانید که مودم ها نیز یک  دستگاه الکترونیکی بوده که و خرابی جزء جدایی ناپذیر هر دستگاه الکترونیکی می باشد. مودم ها نیز دارای خرابی های مخصوص به خود هستند و این مودم ها هرکدام  دچار مشکلات متفاوتی میشوند هرچند که ممکن است در ظاهر مثلا دو مودم یک ایراد را نشان دهد و به اینترنت متصل  نمی شوند. از انجایی که کارهای الکترونیکی و عیب یابی دستگاه های الکترونیکی فقط باید توسط افراد متخصص صورت گیرد افراد عادی و کاربران نمی توانند مشکلات مودم خود را برطرف کنند و در این زمان معمولا  دستگاه خود را به یک تعمیرگاه منتقل می کنند.

با توجه به استفاده ی جهانی  گسترده و بی وقفه از اینترنت و دستگاه های مرتبط نیاز به افرادی که بتوانند مشکلات فنی مودم ها را چه از نظر نرم افزاری و یا سخت افزاری برطرف کنتد بیش از پیش احساس می شود  و برای همین بازارکار بسیار با آینده ی خوب و پردرآمدی در این زمینه  ایجاد شده که افراد علاقه مند و متخصص در این زمینه میتوانند موقعیت های شغلی خوبی را برای خود داشتهباشند. موضوعی که در این میان مطرح است این است که باید واقعا تمامی جنبه های تعمیراتی در این زمینه را بدانید یعنی هم عیب یابی و تعمیرات دستگاه های الکترونیکی و از جمله مودم را بدانید و به آن مسلط باشید و به عبارتی بتوانید مشکلات سخت افزاری یک مودم را شناسایی و برطرف کنید و همچنین بعد از اتمام تعمیرات  مودم بتوانید تنظیمات اتصال به شب که را به درستی وارد کنید و مانفیگ نمایید تا ارتباط با اینترنت توسط مودم انجام شود و همه این ها و یادگیری این دانش نیازمند  گذراندن دوره های آموزشی در این زمینه  می  باشد.

ولی نگران نباشید یادگیری به روش “هوآوی مستر” بسیار شیرین و لذت بخش و کاربردی خواهد بود!

اگر شما نیز از علاقه مندان به یادگیری مباحث تعمیراتی در این زمینه هستید و میخواهید که به یک تعمیرکار حرفه ای نرم افزاری و سخت افزاری مودم تبدیل شوید میتوانید در دوره های آموزشی که توسط مرکز تعمیرات هوآوی برگزار می شود به خوبی تمامی دانش و مهارت لازمه در زمینه مذکور را به دست بیاورید و به راحتی در بازار کار مشغول به کار شوید.

جهت اطلاعات بیشتر در باره ی این دوره ی آموزشی لطفا با واحد آموزش هوآوی مستر تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس با واحد آموزش : ۰۲۱۶۶۹۰۴۲۰۲

تلفن تماس با  واحد تعمیرات : ۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱

آدرس :

لازم به ذکر است که کلیه تعمیرات در این مرکز برای همکاران گرامی با قیمت همکاری انجام خواهد پذیرفت و همچنین عزیزان از شهرستانها میتوانند کالای تعمیری خود را با

پست سفارشی و یا تیپاکس جهت تعمیرات به این مرکز ارسال نمایند تا در اسرع وقت بتوانیم خدمتگزار مناسبی برای ایشان باشیم.
آدرس:تهران –میدان انقلاب-جمالزاده شمالی-خ فرصت شیرازی-نرسیده به والعصر – کوچه صالحی-نبش درفش -پلاک۱
تلفن تماس:۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹—–۰۲۱۶۶۹۰۱۸۲۳

آموزش تعمیرات روتر و مودم هوآوی