آموزش عیب یابی و تعمیرات تخصصی تبلت های هوآوی

امروزه یادگیری مسائل فنی و آموزشی یکی از مهمترین کارهای میباشد که حتی هر افراد  عادی نیز باید حتی شده باشه مسائل کمی را بدانند نه این که الزما یک تعمیرکار شوند و بتوانند کار تعمیرات را انجام دهند زیرا کار تعمیرات  خود نیازمند تخصصی بسیار بالایی است تا بتواند یک دستگاه کامپیوتری و الکترونیکی را  عیب یابی و رفع مشکل نماید.

و اما تبلت های هواویآموزش تعمیرات تبلت هوآوی

همه ما نام برند هوآوی را شنیده ایم و میدانید که کمپانی هوآوی یکی  از پیشروترین کمپانی ها در زمینه ی  تولید کامپیوتر و تجهیزات الکترونیکی است که محصولات  تولیدی این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار است که روز به روز به علاقه مندان و کاربران آن افزوده میشود. امروزه تبلت های هوآوی نیز از دسته دستگاه های پر استفاده در بین کاربران می باشد  که از آخرین نسخه های اندروید پشتیبانی کرده و شما می توانید به راحتی تمامی کارهایی را که از یک تبلت انتظار دارید را با استفاده از این تبلت  انجام دهید.

و اما خرابی و مشکلاتی که برای تبلت  ها وجود دارد !

همه ما میدانیم که دستگاه های الکترونیکی و کامپیوتری روزی دچار خرابی و مشکلاتی خواهند شد که باید در صورت بروز این مشکلات بتوان  آن را برطرف کرده و بتوان مجددا از تبلت  استفاده کرده و این دقیقا  آن  چیزی است که کاربران هر نوع دستگاهی از جمله تبلت به آن نیاز دارند زیرا در صورت خرابی تبلت اصلا  به  صرفه نیست که دستگاه دیگری تهیه کرد خصوصا در تبلت هایی که قیمت های بالایی دارند. در ادامه به برخی از مشکلات و خرابی تبلت ها که از شایع ترین خرابی در بین این دستگاه محبوب است اشاره میکنیم.

۱ – خاموشی تبلت ( دستگاه خاموش شده است و دیگر روشن نمی شود )

مشکل خاموش شدن تبلت یکی از رایج ترین خرابی است که برای این دستگاه ها پیش می آید و این اتفاق به مدل های مختلفی میتواند باشد به عنوان مثال وقتی کاربران تبلت را به برق وصل میکنند تا شارژ شود ، بعد از این که تبلت را از شارژر جدا میکنند تا استفاده کنند و مشاهده میشود که تبلت روشن  نمی شود. و یا این که در حین کار با  تبلت هستند و به یک باره خود به خود تبلت خاموش شده و دیگر روشن نمی شود. دلیل خاموشی یک تبلت بسیار متفاوت و متغیر میتواند باشد که از خرابی باطری تا اتصال داخلی و یا سوختن بخشی از مدار پاور و یا همچنین بروز مشکل در مین برد میتواند در بر بگیرد و برای همین جهت پیدا کردن  مشکل تبلت خاموش باید حتما بهدقت توسط تکنسین های حرفه ای به صورت سخت افزاری مورد عیب یابی قرار گیرد.

۲ – در حین کار تبلت مدام هنگ میکند

این  مدل خرابی نیز از شایع ترین خرابی در بین تبلت ها می باشد به این صورت که کاربران در حین کار با تبلت بوده ولی نمی توانند به  درستی کار خود را پیش ببرند زیرا تبلت  مدام هنگ کرده و حتی ریستارت می شود و اجازه نمی دهد که فرد به راحتی کارخود را ادامه دهد.  اگر بخواهیم در مورد دلیل این مشکل و بهتر بگوییم دلایل این نوع مکل حرف بزنیم  باید گفت که مشکلات  نرم افزاری  مانند  نصب برنامه های مخرب و غیر استاندارد و همچنین ویروسی شدن دستگاه ( آلوده شدن به نرم افزارهای مخرب ) و یا در صورت دیگر خرابی سیستم عامل و مشکلات سخت افزاری اشاره کرد که هیچگاه نمی توان به درستی  دلیل خرابی یک تبلت  را فقط با حدس و گمانپیدا کرد و به همین  دلیل باید ختما و حتما مورد  عیب یابی قرار گیرد.

۳  – برخی از بخش های مهم از کار افتاده است مانند اتصال وای فای – دوربین و ….

از کار افتادن دوربین و یا WiFi از دیگر خرابی های رایج در بین  تبلت ها و ئحتی گوشی های موبایل اندرویدی است که اولین دلیل این خرابی ها معمولا خرابی سیستم عامل اندروید می باشد و وقتی تبلت  مجددا فلش شود ( سیستم عامل آن تعویض  گردد) مشکل حل میشود در ۶۰ درصد مواقع ولی در ۴۰ درصد دیگر دلیل ایراد به  خاطر سیستم عامل نبوده و مشکل سخت افزاری می باشد که در این صورت با استفاده از ابزارهای  پیشرفته باید یک  عیب یابی کامل صورت گیرد تا مشخص شود که چه عاملی باعث از کار افتادن این بخش ها شده است ولی همان طور که گفته شد در ۶۰ درصد مواقع فقط با فلش کردن دستگاه مشکل حل می شود.

یادگیری و تبدیل شدن به یک تعمیرکار ماهر تعمیرات تبلتتعمیرات تبلت

به دلیل استفاده ی گسترده از تبلت ها نیاز به خدمات فنی و پشتیبانی برای کاربران همیشه وجود  دارد و این نیاز هر بار و با پیچیده تر شدن تبلت  ها و افزایش قابلیت های این  دستگاه محبوب بیشتر می شود و خود کاربران حتی اگر استفاده کننده ماهری باشند لزوما تعمیرکار نیستند و در زمان خرابی این وظیفه ی تکنسین های تعمیرکار است که بتوانند مشکل تبلت را برطرف نمایند.

عیب یابی و تعمیرات دستگاه های پیچیده و پیشرفته ای مانند تبلت ها و هر دستگاه الکترونیکی و کامپیوتری کار راحتی نیست و باید حتما فردی که میخواهد یک تعمیرکار حرفه ای باشد دوره های آموزشی را به صورت کابردی گذارنده باشد تا بتواند به  راحتی یک تبلت را عیب یابی و رفع مشکل نماید. دوره ی آموزشی تعمیرات تبلت دقیقا برای همین منظور طراحی شده است تا علاقه مندان بتوانند با گذراندن این دوره به دانش کافی در زمینه عیب یابی و شناخت معماری یک تبلت دست یابند و به دلیل این که دوره ی آموزش تعمیرات  تبلت  ویژه ی بازار کار در “هوآوی مستر” برگزار می گردد  و این دوره کاملا عملی و کاربردی بوده تا در کنار دانشی که به دست می آورید مهارت  لازمه جهت تعمیرات را نیز داشته باشید و بعد از اتمام دوره بلافاصله بتوانید در بازار کار مشغول به کار شوید .

شما علامندان به یادگیری تعمیرات تبلت جهت اطلاعاتبیشتر در باره ی این دوره می توانید  جهت اطلاعات بیشتر در باره ی این دوره با شماره تلفن زیر ( واحد آموزش ) تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس با واحد آموزش : ۰۲۱۶۶۹۰۴۲۰۲

تلفن تماس با واحد تعمیرات :۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹

ادرس مراجعه س حضوری : 

لازم به ذکر است که کلیه تعمیرات در این مرکز برای همکاران گرامی با قیمت همکاری انجام خواهد پذیرفت و همچنین عزیزان از شهرستانها میتوانند کالای تعمیری خود را با

پست سفارشی و یا تیپاکس جهت تعمیرات به این مرکز ارسال نمایند تا در اسرع وقت بتوانیم خدمتگزار مناسبی برای ایشان باشیم.
آدرس:تهران –میدان انقلاب-جمالزاده شمالی-خ فرصت شیرازی-نرسیده به والعصر – کوچه صالحی-نبش درفش -پلاک۱
تلفن تماس:۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹—–۰۲۱۶۶۹۰۱۸۲۳

 

آموزش تعمیرات تبلت هوآوی